ברוכים הבאים לאתר תובל

 | עדכון אחרון: 08/06/2018 12:57

הישוב תובל הינו  קהילה אינטימית, לא גדולה, אך מגוונת מאוד, יש בתובל שילוב מוצלח  של קיבוץ והרחבה קהילתית, ואורח חיים המספק שפע הזדמנויות לפעילות ושהייה יחד, ברוח חברית ומשפחתית, כמו פעם...
הגענו לכאן ממגוון ארצות מוצא, גילאים ומקצועות ואנחנו אוהבים את הפסיפס הססגוני הזה.

 

היכן אנו נמצאים?...  קרוב להכל מעל לכל

תובל שוכן בגליל המערבי  על ראש  ההר בגובה של כ 600 מטר מעל בקעת בית הכרם, אנו צופים מלמעלה על מישור החוף והים, וחלק מהרי הגליל, ונמצאים כ 10 דקות מכרמיאל, 15 דקות מכפר וורדים וכ 40 - דקות לקריות ונהריה ומעט יותר זמן  לחיפה ובקרוב כביש 6 יהיה סמוך לנו... בנוסף תובל נמצא  בקרבה  לאזורי התעשייה המרכזיים בצפון.

 

שייכות וראשוניות

שייכות  לקהילה תוססת פעילה וקטנה  שיש בה מקום לכול המצטרף להיות חלק ייחודי מהמרקם החברתי "התובלי", תחושת הראשוניות והיכולת לפעול ולהשפיע  על הקהילה, לחדש, לקדם ולשמור על מסורת המקום.

 

חינוך

בתובל מערכת חינוך איכותית  מגיל 3 חודשים ועד 6 וכן אפשרות לצהרון לתלמידי בית הספר היסודי.

לתלמידי ביה"ס יסודי ותיכון קיימות מגוון אופציות ללמודים בבתי ספר כגון משגב, הר גילון, תפן, וולדוף,תבנית הזהב, גליל ועוד, אופציות אילו ידועות כאיכותיות  ברמה הארצית, לבתי הספר הסעות מאורגנות על ידי המועצה.

בשעות אחר הצהרים יש לבני הנוער פעילות במסגרת תנועת נוער.

 

שייכות למועצה האזורית משגב

תובל שייך למועצה האזורית  משגב הנחשבת לאחת הטובות בארץ, אנו נהנים  גם משירותי החינוך, הרווחה ומערכת פעילות הפנאי לילדים, נוער ומבוגרים.